200 Ton Çift Kirişli Köprülü Vinç 50hz Ağır Hizmet

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin (Anakara)
Marka adı: KUANGYUAN
Sertifika: CE GOST ISO
Model numarası: QD
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 resim
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi.
Teslim süresi: 30 gün
Ödeme koşulları: T/T, L/C
Yetenek temini: 100000/ay

Detay Bilgi

Kaldırma kapasitesi: 200T açıklık: 10.5-31.5
Kontrol metodu: Sarkık veya uzaktan kumanda veya kabin kontrolü Güç kaynağı: 380V 50hz 3 Faz veya istek olarak
Ana Elektrik Parçaları: Siemens, Chint, Schneider GB/T 28001-2001,OHSAS18001:1999: Geçmek
çalışma görevi: A5/A7 Renk: Özelleştirilmiş Renk Kabul Edilebilir
Ürün adı: Çelik fabrikası için ağır hizmet tipi 65 ton kabin kontrollü çift kirişli gezer vinçler Ağırlık kaldırmak: 12/14m
ispanya: 7.5-22.5
Vurgulamak:

Ağır Hizmet Çift Kirişli Köprü Vinç

,

200T Çift Kirişli Gezer Vinç

,

Ağır Hizmet 50hz Köprü Vinç

Ürün Açıklaması

Çin'de yapılan özel özelleştirme ağır hizmet tipi köprülü vinç 200 ton

 

QD Tipi çift kirişli gezer vinç Ürün Açıklaması

QD Çift kirişli gezer vinç, Kirişli çerçeve, Vinç hareket cihazı ve kaldırma ve hareket ettirme cihazlı arabadan oluşur.Ana kiriş üzerinde araba hareketi için ray döşeme vardır. Hareketli masayı iki ana kirişin dışına monte edin, bir taraf vinç hareket cihazının montajı ve bakımı için hazırlanır, diğer taraf montajı için hazırlanır. tramvay iletken cihazı.

Ana kirişin altında tam görüş alanı Kabin askısı vardır, Kabin içinde paketlenmiş mafsal kontrol masası veya tek kontrol kutusu vardır, Kabin ve hareketli masa arasına yanlamasına merdiveni monte eder, Ana kiriş eklemi, iki yan uç taşıyıcı ile birlikte ortadaki ortak nokta.

Elektrikli Vinç Çift Kirişli Gezer Vinç Yayıcılı, düşük boşluk payı ve yüksek kaldırma yüksekliği talepleri için gelişmiş tasarımlı vinç.Güçlü rijitlik, hafif ölü ağırlık, olağanüstü yapı tasarımı, uzun çalışma kaldırma vb. gibi birçok avantajı vardır. Fabrika alanınızı ve yatırımınızı verimli bir şekilde koruyabilir. Bu vincin yüksek kaldırma kapasitesi, iki bağımsız set anlamına gelen iki kanca ile tasarlanmıştır. kaldırma mekanizması.Ana kanca, ağır nesneleri kaldırmak için kullanılırken yardımcı, hafif nesneleri kaldırmak için kullanılır, yardımcı, ortak ana kancayı yatırmak veya malzemeyi devirmek için de kullanılabilir.Ancak, mal ağırlığı yardımcı nominal kapasitenin üzerinde olduğunda, aynı anda kaldırmak için iki kancayı kullanmayın.

 

Mekanik parçalar

1. Çift kaynak kutusu kirişi, GB/DIN/FEM standardı ile kiriş sapması

2. Çelik Malzeme: Çin standardı Q235B ve Q345B/Q345E

3. Araba rayı, yüksek mukavemetli sıcak haddelenmiş yassı çelikten yapılmıştır (16 Mn)

4. Uzun bir kullanım ömrü, güzel görünüm ve iyi parlaklık elde etmek için bir taban ve 120μm kalınlığında iki taraf için epoksi çinko bakımından zengin boya

5. Kiriş ve uç kiriş, tüm makinenin yapı mukavemetini ve hassasiyetini sağlamak için birbirine kaynaklanır.

6. Uç kirişler, düz tekerlek veya çift jant tekerlekler, sürtünme önleyici yataklar, tampon bloklar ve raydan çıkmayı önleyen uç plaka ile donatılmıştır.

7. Bakım yürüyüş yolu, ana kirişin bir tarafında çiçek desenli plaka, 1050 metre trabzandan oluşan

8. Vincin tüm çelik levhasının her iki tarafı, ön işleme üretim hattı, Kum püskürtme - Astar sprey - Astar kurutma ile ön işleme tabi tutulur.Çelik levhanın ara gerilimini ortadan kaldırın;çelik yapının yapışkan kuvvetini arttırın.Görünüm ve korozyon önleyici kaliteyi sağlayın

9. Çelik levha kesimi tüm setleri uyarlar Almanya'dan Messer CNC plazma kesme makinesi, çok hızlı kesme hızı, az deformasyon, Yüksek hassasiyet, Sapma 1 mm içinde kontrol edilebilir, hammaddeyi yüksek kalite standardında sigortalar ve en üst seviyeye ulaşabilir. Endüstri.

10. Uzun kirişin kaynağı, yüksek verimliliğe ve akıllı kaynak robotuna uyum sağlar, Henan Mine Crane Co., LTD, bu yüksek teknoloji makineyi uyarlayan 1 numaralı kuruluştur.Ana kirişin içindeki kaynak bağlantısı, gelişmiş MAG kaynağına uyar, Ar+CO2 karışık koruyucu gazı uyarlar, ana kirişin dışındaki kaynak bağlantısı, otomatik tozaltı ark köşe kaynak makinesini uyarlar.

11. Ana kirişin kaynağı, kaynak eklemi ve köşe kaynağı konumu için radyografik muayene ve ultrasonik kusur algılamayı uyarlar.

12. Uç kirişin kaynağı, çift tabanca portal tozaltı kaynağına uyum sağlar, yüksek kaynak kalitesi, vincin istikrarlı kalitesini etkili bir şekilde sağlar.

13. Çelik levha haddeleme tamburunu ve kablosuz çelik boruyu uyarlayın, Henan Mine Crane Co., LTD, endüstri lideri seviye olan bir dizi çelik levha haddeleme tamburu üretim ve işleme hattına sahiptir.1250t pres makinesi ile ön hazırlıktan, üç silindirli plaka rulosu ile Kenar haddeleme, sonunda uzunlamasına eklem ve tamburun çevresel eklemi, otomatik kaynak merkezi ve ağır hizmet tipi CNC yatay makine aleti ile işlenen tambur ile kaynaklanır.

14. Tekerlek ve tekerlek aksı ve yüksek verimli su verme ve tavlama ile muamele, iç stresi etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir ve işleme hassasiyetini sağlayabilir,

Araba çerçevesi, tambur ve boji çerçevesi ve ilgili büyük kaynak yapısı, kaynaktan sonra İşleme doğruluğunu sağlamak için doğal gaz tavlama fırınında Tavlama ile işlenir.Henan Mine Crane Co., LTD, araba alt doğal gaz tavlama fırınına sahiptir, fırın odası iç boyutu (uzunluk * genişlik * yükseklik) 10000mmx4000mmx4000mm'dir, bu tavlama fırını, araba çerçevesi, tambur için kaynak yapıldıktan sonra Stres Giderici tavlama işlemini tatmin edebilir, boji çerçevesi, denge kirişi, yayıcı ve vinç üzerindeki her türlü kaynak yapısı, Only Henan Mine Crane Co., LTD, China Crane Hometown'da bu yeteneğe sahiptir.

15. Müşterinin talebine göre, vincimiz, Henan Mine Crane Co., LTD grubumuzun patenti olarak uygulanan yüksek teknolojili salınım önleyici mekanizma ile donatılabilir.Bu, iş lideri düzeyinde bir teknolojidir.Henan Mine Crane Co., LTD, en iyi ve daha iyi yönetimi, en iyi ve daha iyi üretimi elde etmede başı çeker, ürün kalitesini daha da geliştirmeyi teşvik eder.

16. Henan Mine Crane Co.,LTD, Çin'in her yerinde vinç endüstrisinde en gelişmiş işleme ve üretim ekipmanı ve işleme teknolojisine sahiptir, aynı zamanda, Henan Mine Crane Co., LTD, en iyi ve daha iyi yönetimi elde etmek için başı çeker, en iyi ve daha iyi üretim, Henan Mine Crane Co., LTD ürün kalitesini sağlamak ve müşteri talebini karşılamak için en iyisini deneyin.

 

Güvenlik sistemi

1. Aşırı yük koruması, aşırı yük durumunda kaldırma ünitesi kapanır ve sadece indirme hareketi mümkündür

2. Ön ve son limit anahtarları veya kızılötesi çarpışma önleyici cihaz aracılığıyla sınırlandırılmış uzun ve çapraz hareket

3. Araba ve vincin Üçü Bir Arada elektrik motoru için düşmeye karşı koruma, kazara düşmeyi önler

4. Tüm hareketler, bir ana kontak aracılığıyla kontrol istasyonundaki acil kapatma anahtarı çalıştırılarak kapatılabilir.

5. Yüksek kaliteli uzun süreli poliüretan malzeme tamponu, aşırı seyahati önlemek için araba yolculuğunun ve vinç yolculuğunun sonunda sabitlenmiştir.

6. Kaldırılan malzemenin kancadan çıkmasını önlemek için kullanılan emniyet kancası mandalı

7. Hareketli vincin yanında kalan kişiyi bilgilendirmek için sesli ve görsel alarm cihazı

8. Dış mekan vinçlerinin kaldırma mekanizması, elektrik dolabı ve tahrik mekanizması için Yağmur Örtüsü

9. Koruyucu topraklama iletkeni standart olarak takılır

10. Voltaj alt koruma sistemi

11. Akım aşırı yük koruma sistemi ve daha fazlası (daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin)

 

Ürün teknik parametreleri

mekanizma Öğe Birim Sonuç
Öğe    
Kaldırma kapasitesi ton 200
Ağırlık kaldırmak m 1-20
açıklık m 10.5-31.5
Çalışma ortamı sıcaklığı °C -25~40
Hız Kaldırma Ana m/dak 0.84-9.5
Yardımcı 5.22-12.6
Yengeç 5.8-38.4
el arabası 17.7-78
çalışma sistemi   A5-A6

 

200 Ton Çift Kirişli Köprülü Vinç 50hz Ağır Hizmet 0

QD Moddel Vinç Ana Parçaları

()_01.jpg

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz