QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Henan, Çin
Marka adı: Kuangyuan
Sertifika: CE ISO
Model numarası: QD
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD

Detay Bilgi

Ürün adı: QD Çift Kirişli Gezer Vinç Özellik: Köprü vinci
Ana bileşenler: PLC, Şanzıman, Motor açıklık: 10,5~31,5m
Kaldırma mekanizması: Elektrikli Araba Garanti: 1.5 yıl
Güç kaynağı: 3 Faz 380V 50hz Şart: Yeni
Vurgulamak:

QD Çift Kirişli Gezer Vinç

,

Span10.5m Çift Kirişli Vinç

,

Büyük Tonajlı Çift Gezer Vinç

Ürün Açıklaması

Yüksek Kaliteli Ve Büyük Tonajlı QD Çift Kirişli Gezer Vinç

Ürün açıklaması:

QD model Çift Kirişli Köprülü Vinç, ortak yükleme boşaltma ve malzeme taşıma işlerini yürütmek için açık depoda veya ray yanlamasına uygulanır.Sık kullanımları tatmin eden ağır hizmet tipi gezer vinçtir.Farklı kullanım sınıfı ve yük durumuna göre A5 ve A6 çalışma sınıflarına ayrılmıştır.Bu vinç, köprü, hareket mekanizmaları, araba, elektrikli ekipmanlardan oluşmaktadır.Köprü çerçevesi kutu kaynaklı yapıyı benimser, vinç hareket mekanizması motor ve hız düşürücü ile ayrı bir tahrik kullanır.


1. Ağır hizmet tipi, yüksek verimli;
2. Herhangi bir ortam için uygundur (yüksek sıcaklık, patlamaya dayanıklı vb.);
3. Uzun ömür: 30-50 yıl;
4. Kurulum ve bakım için kolay;
5. Makul yapı ve güçlü sertlik;
6. Hız, frekans çevirici hız kontrolü olabilir;
7. Kontrol yöntemi, kabin kontrolü veya uzaktan kumandadır;
8. Yükün kaldırılmasına bağlı olarak, vinç asılı kiriş mıknatısı veya mıknatıslı ayna veya Kepçe veya C kancası ile donatılabilir;
9. Vinç, vincin güvenli çalışmasını sağlamak için tüm hareketli limit anahtarı, yükleme limiti ve diğer standart güvenlik cihazları ile donatılmıştır.

 

Teknik parametreler:

Öğe
Birim
Sonuç
Kaldırma kapasitesi
ton
5-350ton
ağırlık kaldırmak
h(m)
6- 30m
açıklık
m
10.5-31.5m
kaldırma hızı
m/dak
5.22-12.6
araba hızı
m/dak
17.7-78
çalışma sınıfı
/
A5-A6
Çalışma ortamı sıcaklığı
°C
-25~40
güç kaynağı
/
üç fazlı 380V 50HZ
Kontrol modu
/
kabin kontrolü/uzaktan kumanda

Ayarla:

QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj 0QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj 1QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj 2QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj 3

Avantaj:

2.700'den fazla üyeye sahip fabrika, 680.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve toplam 660 milyon CNY varlığa sahip.1.200'den fazla ekipman, şirketin tornalama, frezeleme, planlama ve taşlama dahil 20'den fazla teknolojik akışı bağımsız olarak yürütmesini sağlar.180'den fazla ara ve üst düzey teknik personel, tüm ürünlerin Ar-Ge ve üretiminden sorumludur.Ürünler CE SGS TUV BV ve CU-TR doğrulamasını geçti ve fabrika ISO9001-2008 uluslararası sertifikasını, IS014001:1996 çevre ve ISO28001-2001 kalite, sağlık ve güvenlik sertifikasını geçti.Şirketimiz, yüksek kalite, çıktı, rekabet gücü ve pazar payını garanti eden mükemmel kalite kontrol sistemine, sıkı ve kapsamlı yönetim sistemine, güçlü üretim kapasitesine ve gelişmiş test önlemlerine sahiptir.

QD Çift Kirişli Gezer Vinç Açıklığı 10.5m Büyük Tonaj 4

SSS:

A: özel hizmet sağlayabilir misiniz?

B: Evet, elbette.Biz üreticiyiz ve kendi mühendis grubumuz var.İhtiyacınıza göre özelleştirilmiş tasarım yapabilirler.En önemli şey, bize neye ihtiyacınız olduğunu söylemeniz gerektiğidir.

 

C: Kurulumumuza yardımcı olacak profesyonel teknisyenler var mı?

B: Evet.Kuruluma yardımcı olmak için birçok ülkeye gitmiş olan profesyonel bir kurulum ekibimiz var. Bu hizmeti sunmak için teknisyenlerimize ihtiyacınız varsa, lütfen bize önceden bildirin.Böylece ülkenize uygun teknisyenleri ayarlayabiliriz.

 

A: eşleşen yedek parçaları sunabilir misiniz?

B: Evet, vinç üreticisi olarak ilgili tüm yedek parçaları sunabiliriz.Motor, vinçler, tamburlar, tekerlekler, kepçeler, kancalar, raylar, seyahat kirişleri, kapalı bara vb.

 

A: kaliteyi nasıl sağlayabilirsiniz?

B: Teslimattan önce, her ürün kesinlikle test edilecek ve size kalite sertifikası göndereceğiz.Denetimleri yapmak için fabrikamıza da hoş geldiniz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz