Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar

May 31, 2022

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar

Giriiş:

Şirketin Shuangliang 15. ekibinin ekip lideri Niu Yongqing, ön hat üretimi ve imalatında 20 yıldan fazla deneyime sahiptir.Acil ve önemli üretim görevleri karşısında cesurca ağır yükleri omuzluyor ve aktif olarak katkıda bulunuyoruz.Her üretim görevini iyi bir şekilde tamamlayabildik.Olağanüstü performansımız ve pragmatik çalışma tarzımız, şirketin liderleri ve müşterileri tarafından tamamen onaylanmıştır.Çok övülen, yönettiği ekip birçok kez gelişmiş bir birim olarak derecelendirildi ve birey ayrıca "Model İşçisi" gibi birçok onur kazandı.

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar  0

Zorlu savaşlarda iyi, "sert kemikleri" ısırmaya cüret

Niu Yongqing'in ekibi zorlu savaşlarda başarılıdır ve "sert kemikleri" ısırmaya cüret eder.O zamanlar, şirketin en yoğun üretim sezonuna denk gelen sıcak temmuz ayıydı ve atölyenin üretim sahası son derece sıcaktı.Büyük ve acil bir görev aldılar: bir grup Baosteel Desheng dört kirişli döküm vinç üretmek.
Proje tarafının gereksinimleri çok katıdır ve üretim görevleri sıkı ve ağırdır.Müşteri, ekipmanın üretimden teslimata kadar 1 ay içinde devreye alınmasını talep eder.Birçok büyük projenin üretim ve imalatında deneyim sahibi olan Niu Yongqing'in "tehlikede olması emredildi".Ekip üyeleriyle birlikte, teknik araştırma, süreç tartışmaları ve tekrarlanan araştırmalar yürütmek için üstün güçlerini yoğunlaştırmak için teknik departmana, üretim ekibine ve diğer taraflara hızla katıldılar.Gece gündüz zorlukların üstesinden gelmek, üretimi hızlandırmak ve her sürecin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol etmek.Her işçiliğin kalitesini sağlamak için her ayrıntıyı kaçırmayın.Sonunda, üretim zamanından önce tamamlandı ve kalite standarda ulaştı.Müşterilere teslim edildikten sonra, site iyi çalıştı ve müşterilerin oybirliğiyle övgüsünü kazandı ve "mayın hızı, maden kalitesi" mikrokozmosu haline geldi.

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar  1

Vicdanlı, güvenliğe dikkat edin ve gevşemeyin

Her yıl Mayıs ayındaki üretim ayı, şirketin kalitesi, güvenliği ve ekip yapısı için kilit bir aydır ve yıl boyunca "önceki ile sonrakini birbirine bağlamada" kilit bir rol oynar.Mükemmel ekiplerden biri olarak, şirketin üretim güvenliği politikasını ve üretim güvenliği ile ilgili özel düzenlemeleri sıkı bir şekilde uygularlar, her gün sınıf öncesi toplantılar gibi çeşitli şekillerde "güvenlik ideolojisi eğitimi" ve "üretim kalite standartları" gibi eğitimleri güçlendirirler, gözden geçirirler. problemler ve Özet Deneyim, planlama ve çizelgeleme.
Yerinde güvenlik yönetimini birinci öncelik olarak görürler.Üretim sürecindeki gizli tehlikelerle ilgili olarak, "gizli tehlikelerin dışlanmamasını ve üretmemesini" kararlılıkla sağlar ve ekipteki çalışanların güvensiz davranışları için birbirlerini denetler ve zamanında düzeltirler.Yerinde yerleştirme, malzeme tasarrufu ve hatta ekip üyelerinin günlük yaşamları detaylandırılır ve parça parça uygulanır.Bu alışkanlık, ekiplerinin tutarlı bir şekilde bağlı kalmasıdır ve "Shuangliang 15. Ekip İnşaat Deneyimi", diğer atölye ekiplerinin de öğrenmesi için bir model haline geldi.

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar  2

Kesinlikle özverili, gevşemeden kaliteye çok dikkat edin

Ekip oluşturma sürecinde, ürün kalitesinin önemini biliyorlardı ve ekibin tüm üyeleri, "bencil olmayan yönetim, acımasız ve acımasız kalite" üretim konseptini sağlam bir şekilde kurdular.Çeşitli kalite standartlarının hükümlerini göz önünde bulundurarak, ekibin tüm üyeleri dikkatli bir şekilde çalışır, kalite standartlarına sıkı sıkıya bağlı olarak operasyonlar üretir ve hiçbir kalite detayını veya gizli güvenlik tehlikesini gözden kaçırmaz.Uzun vadeli yüksek kaliteli çalışma teşvik edilir ve ekip yeniden çalışmaz veya yeniden başlamaz ve aylık üretim görevleri yüksek bir standarda başarıyla tamamlanabilir ve ekibin kalite standardizasyon düzeyi etkin bir şekilde iyileştirilir.

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar  3

Ayrıntılara odaklanın ve örnek olun

Sık sık şirketin büyük bir aile olduğunu ve ekibin küçük bir aile olduğunu söyledi.Küçük aile uyum içinde yaşar, herkes her şeyi yapabilir.Her zamanki işinde, iş arkadaşlarıyla deneyim alışverişinde bulunduğu her zaman görülebilir.Gerçek üretim durumuna göre ekipman denetimi, süreç kalite denetimi, kaynak süreci vb. yönlerinden, her bir süreçten kaliteyi iyileştirmenin ayrıntılarını öğrenebilir.Ekip üyeleri genellikle birbirleriyle tartışır ve çeşitli beceri yarışmaları yoluyla ürün kalitesini birlikte geliştirir.Tüm ekip, güçlü bir "yetişmeyi öğrenme" atmosferi yarattı.Yıllık beceri yarışmalarında, aylık kalite ödüllerinde, çalışan tanıma ve diğer ödül ve değerlendirme faaliyetlerinde, Shuangliang'ın 15. sınıfı her zaman "listede" yer alır.

hakkında en son şirket haberleri Bu takım gerçekten "inek"! Henan Maden Ekiplerinin İnşasına İlişkin Yan Notlar  4

Uzlaşma yok, kör itaat yok, eski moda yok
Bu, şirketin yirmi yıllık değerli deneyimidir.
Niu Yongqing gibi her maden işçisinin ruhsal özelliğidir.
Takım Lideri Niu'ya Saygı
Muhteşem madencilere selam !!!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin