Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui

March 11, 2022

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui

"Şirket annemin ailesi, sıradan bir kadın işçi olmama rağmen, şirkete bu büyük platforma değer vereceğim, şirkete daha fazla katkıda bulunacağım, şirketin pozitif enerjisinin daha fazla tanıtımı, şirketin meyilli davranışı için, Ayağa kalkıp savaşmalıyım..."Şirketin 50.000 yuan nakit ödülü ile heyecanla söyledi.Sorulduğunda, "Şirketi yeniden küçük düşürecek bir şey olsa yine yapar mıydınız?"Tüm madenciler için inançlı bir şekilde konuştu: Madencilik kıyafetleri giydiğimiz için şirketin imajını her yerde korumalıyız ve asla kimsenin şirkete hiçbir zaman, hiçbir yerde şirkete iftira atmasına izin vermemeliyiz.

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  0

Şirketin "Hoş Geldiniz 38, kaliteyi artırın, kahraman iş başında" takdir toplantısında, Sekreter Cui Peijun, Xiao Qiancui'ye 50000 yuan nakit verdi.

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  1

Adı Xiao Qiancui, şirketin bir kalite müfettişinin akıllı endüstriyel park kabak atölyesidir.Düzgün ve geniş kabak atölyesine girerken, özenle yerleştirilmiş su kabaklarının yanında bitmiş su kabaklarının bilgilerini ve kalitesini dikkatlice kontrol ettiğini gördüm.Elindeki bilgi yığını, günlük çalışmasının "sonucu"ydu.Atölyeden gönderilen bitmiş su kabaklarını her gördüğünde, müşterilerinden iyi yorumlar aldı, bu da işinde en sevindirici şey oldu.

Son 11 yılda bilgeliğini ve sorumluluğunu işine adadı ve günlük işlerine özen ve sabır kattı.İhtiyaç duyulduğunda her zaman oradadır.Her şeyi ciddiye alıyor ve aksesuarların koordinasyonundan, üretim siparişlerinden, kalite kontrolünden ve hatta atölye hijyeninden kaliteyi sıkı bir şekilde kontrol ediyor.Elindeki tüm standartlaştırılmış kalite yönetimi kitapları standartlaştırılmış ve kapsamlıdır.

Ayrıca, hem yeni çalışanlara hem de eski meslektaşlarına özen gösteren "sıcak kalpli" ve yardımsever bir "abla"dır.Uzun vadeli ön hat eğitimi, hiçbir kalite sorununun peşini bırakmaz, herhangi bir güvenlik riskinin peşini bırakmaz, şirket ne olursa olsun, görev başındadır, hiçbir şeyi bir gecede bırakmaz, her görevi üstün bir şekilde tamamlar.Çalışabilme yeteneği erkek çalışanlardan daha az değil, "kadınlar erkekler kadar iyi değil" ruhu ona canlı bir şekilde yansıdı.

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  2

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  3

İşyerinde, şirketi annesinin evi olarak görüyor, kendini adamış;Hayatta kayınvalidesine kendi anne ve babası gibi davranır ve onlara özen gösterir.Kayınvalidelerin bakımını kolaylaştırmak için, ebeveynler Sichuan'daki evlerinden birlikte yemek yemek ve birlikte yaşamak, soğuk günler kayınvalidelere yeni pamuklu giysiler eklemek, kayınvalidelerle sıcak günler seyahat etmek, düzenli olarak almak Onları fizik muayeneye, süpermarkete bile, yemek yemeyi sevdikleri kayınvalide satın alacaklar.Kayınvalide herkese derdi ki: "Kayınvalide kendi kızı, böyle bir gelini olabilir, ailemiz şanslı."Gülümsedi ve "Önemli değil. En önemli şey mutlu ve uyumlu bir aileye sahip olmak" dedi.Şirketin evlada bağlılığı kültürünü pratik eylemlerle uyguluyor ve "kayınvalidesinin gözünde iyi bir gelinin" ne olduğunu kanıtlıyor.

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  4

hakkında en son şirket haberleri Selam kadın modeli | Henan madeni seçkin kadın işçi temsilcisi Xiao Qiancui  5

Muhteşem kıyafetler yok ama profesyonel ışık yayar;Güzel bir makyaj yok, ancak kadınların zarif tavrını vurgulayın.O kadar sıradan bir kadın işçi ki, sıradan post sessizce özveride, ilk üretim hattında, şirkette güçlüden ince gelişim sürecine kadar kendi ışığını ve ısısını serbest bırakır.

Henan madeni gelişiminden ayrılmaz 1400 kadın gayretle, azimli mücadele azim, yetenekli, iş kabiliyeti, ciddi çalışma tutumu ile her işi bitirir, sessizce her biri kendi gücüyle, şirket sağlığının yüksek kalitesi ve hızlı gelişimi için kendi oyunlarını oynarlar. değer, bir maden işçisinin varlığının gösterilmesine izin vermeyin.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin