Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Kalite Ay Serisi Etkinlikleri | Henan Maden Şirketi Genelinde "Kalite Denetimi"

April 8, 2022

hakkında en son şirket haberleri Kalite Ay Serisi Etkinlikleri | Henan Maden Şirketi Genelinde "Kalite Denetimi"

Şu anda
Şirketin "Kalite Ayı" faaliyetleri kızışmaya devam ediyor ve yükselişe geçiyor
Tüm maden işçileri mücadeleye devam ediyor
Geliştirmeye devam edin, "kalite" ile kazanın
Kalite yönetimini tamamen teşvik edin
Yeni bir seviyeye taşıyın!
7 Nisan'da Henan Madencilik'in şirket çapındaki "Kalite Denetimi" yoğun bir şekilde gerçekleştirildi.Şirketin kalite geliştirme yürütme ekibi, kalite güvence bölümü, süreç bölümü ve ekip liderinden oluşan kalite kontrol ekibi, kilit süreçler üzerinde özel denetimler yapmaktadır.

河南省矿山起重机有限公司

▲şirket merkezi "kalite denetimi"

henan mining crane co., ltd

▲şirketin akıllı endüstriyel parkı "kalite denetimi"
birlikte üretim kalitesi, ürün kalitesi ve ardından iyileştirme
Tüm kalite kontrol sürecini elde etmek için, standart uygulama denetimini, üretim "kaynak" dan kavramaya kadar kalite kontrol ekibini daha da güçlendirmek, ön işlemeye (uzun kiriş, çelik bilye püskürtme), montaja (bükme açısı, cıvata torku) odaklanın , fren tekerleği kaplin montajı, işleme), iç dikiş, bitmiş ürün koruması, vb. için özel izleme denetimi, zamanında denetim sonuçları, görüşler ve düzeltme önlemleri ile ilgilenin, iyileştirin ve iyileştirin ve ürün kalitesinin istikrarını sağlayın.

henan mining crane co., ltd

▲kalite denetim ekibi, denetim için kalite standartlarının sıkı bir şekilde uygulanması
ağaç kalite bilinci, yüksek kaliteli akıllı üretim oluşturmak
Her zaman "önce butik, önce müşteri" üretim hizmeti konseptine bağlı kalarak, tüm kontrol sürecini vurgulayarak, kalite denetimini güçlendirerek, kalite araştırmasını kavrayarak, mevcut kalite problemlerini çözmeye odaklanarak ve yıllık kalite hedeflerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını teşvik etmiştir. görevler.

henan mining crane co., ltd

▲Şirket tarafından geliştirilen yüksek kaliteli, yüksek performanslı yeni çift kirişli vinç, jiangsu eyaleti, shengang'da üst düzey üretim ekipmanlarının üretiminde ve imalatında kullanılıyor ve Çin'in nükleer enerji endüstrisine katkıda bulunuyor.

henan mining crane co., ltd

▲Şirket tarafından geliştirilen xinyang vanadyum-titanyum 360t döküm vinci, henan madeninin butik stratejisindeki "büyük tonajlı" vinç ürünlerinin temsili çalışmalarından biridir ve şu anda Çin'de büyük kaldırma kapasiteli bir döküm vincidir.

henan mining crane co., ltd

▲Şirket tarafından geliştirilen dört kirişli döküm köprü vinci, hassas hız regülasyonu ve verimli çalışma özelliklerine sahiptir ve izabe işletmelerinin üretim süreci optimizasyonu ve eşleştirme, akıllı elde etmelerine yardımcı olmak için hata algılama ve kontrol işlevlerini elde etmek için izleme ve algılama kontrol teknolojisini kullanır. kontrol ve düşük karbonlu üretim.
1 Nisan'dan bu yana, şirketin kalite ayı serisi tüm hızıyla devam ediyor, şirket, "kaliteye tam katılım" temelinde "güçlüden rafine, önce kalite, tam eylem, şirketin hediyenin 20. yıldönümü için" etkinlik teması etrafında yönetimi, ürün ve hizmet kalitesini kapsamlı bir şekilde iyileştirme" faaliyet hedefleri, renkli tematik faaliyetler şeklinde, tam, tüm süreç, çok yönlü kalite iyileştirme, pratik sonuçlara ulaşmak için "kalite ayı" faaliyetlerini teşvik etmek, enjekte etti Şirketin güçlüden rafine hale dönüştürülmesine ve yükseltilmesine yönelik güçlü bir ivme.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin