Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Henan madeni | Henan model işçisi Guan Jianchun, bir tema konuşması yapmak için weizhuang Caddesi merkez okuluna girdi

May 19, 2022

hakkında en son şirket haberleri Henan madeni | Henan model işçisi Guan Jianchun, bir tema konuşması yapmak için weizhuang Caddesi merkez okuluna girdi

 

hakkında en son şirket haberleri Henan madeni | Henan model işçisi Guan Jianchun, bir tema konuşması yapmak için weizhuang Caddesi merkez okuluna girdi  0

 

Emek modeli, ruh, ruh ruhunu daha da ileriye taşımak için, gelişmiş tipik gösteri lider rolüne tam oyun vermek için, 18 Mayıs, "Çin ağır makine endüstrisi ustası" GuanJianChun "henan eyaletindeki model işçiler" şirketi davet edildi. Wei Zhuang caddesi merkez okuluna girerken, söylemin temasını "zanaatkarların kalbinde, plastik işleyen güzellik" konusunu sunun.

 

hakkında en son şirket haberleri Henan madeni | Henan model işçisi Guan Jianchun, bir tema konuşması yapmak için weizhuang Caddesi merkez okuluna girdi  1

Sevgili Başkan Xue, sevgili öğretmenler ve öğrenciler, Günaydın!

 

Ben Guan Jianchun, Henan Mining Crane Co., LTD'den Shuangliang'ın 6. sınıf monitörü.Bugün, örnek bir işçi olarak, çalışmalarımı öğrencilerle paylaşmaktan büyük onur duyuyorum.Ayrıca bu fırsatı öğrencilere "emek en şanlı olandır" anlayışını kazandırmak için kullanmak istiyorum.

 

Memleketim güzel Jiangsu eyaletinde ama ben yaklaşık 30 yıldır Changyuan'da çalışıyorum.Changyuan'ın sıcak toprakları sayesinde gururlu bir "Changyuan adamı" oldum ve daha da önemlisi büyük henan madenleri ailesi sayesinde.

 

Henan madeninde, şirket liderlerinin eğitimi ve işçilerin güçlü desteği nedeniyle, sıradan görevde her üretim görevini tam bir şevkle tamamladım.Büyük projeler karşısında, meslektaşlarım ve ben zorluklardan korkmuyoruz, tekrar tekrar çalışıyoruz, teknolojiyi yeniliyoruz, yöntemleri geliştiriyoruz ve meslektaşlarımızla ön saflarda savaşıyoruz.Yaz savaşı sıcağı, terden ıslanmış giysiler;Kışın soğukla ​​savaşın ve vinç şirketi.Tüm yıl boyunca, en büyük tonajlı portal vinci rekorunu kırmak için birçok kez savaşmaya devam edin, her türlü vinç hizmeti baowu, Çin Demiryolu, MCC, Çin Nükleer, Çin Havacılık ve diğer ulusal anahtar mühendislik alanlarının üretimi.Bu başarı, maden personelinin sıkı çalışmasından kaynaklanmaktadır ve tam da bu nedenle, "Çin ağır Makine Endüstrisinin Büyük Zanaatkarı" ve "Henan Eyaletinin Model İşçisi" olma onuruna sahibim.

 

Öğrenciler belki vinçleri bilmiyorsunuzdur ama turnalar hakkında bilgi sahibi olacağınız birçok kanalınız olacak, henan madenlerini duymuş olmalısınız, bazıları henan madenlerine, henan madenlerine gitmiş ve sanayi çalışanlarımız belli bir anlayışa sahip olabilir.Ama unutma, ne yaparsan yap, tıpkı benim işimi sevdiğim gibi, aşkla yap ve iyi yap.Öğrencilik aşamasında, her ödevi yapmak, her dersi daha iyi yapmak, her sınav kağıdını cevaplamak, her ev işini yapmak, ciddiye aldığın sürece, sabit ücret, çok çalışmak, her küçük şeyi iyi yapmak, o zaman kolay. gelecekte harika şeyler yapın.

 

Emek güzeldir, emek cezbedicidir, emek şanlıdır.Öğrenciler, siz vatanın çiçeklerisiniz, vatanın ümidisiniz."Gençlik müreffeh, gençlik güçlü, bu yüzden ülke güçlü."Günümüzde gençler hırslı olmalı, çok çalışmalı ve "emeği, emeği sevmeyi, çok çalışmayı, dürüst çalışmayı savunan" ruhuyla ödemeli ve "özveri, mükemmellik, titizlik ve mükemmellik arayışı" ruhuyla çok çalışmalıdır. .Akıllı bir beyinle, her sorunu çözmek, çalışkan ellerle, her başarıyı yaratmak.

 

Sınıf arkadaşları!Gençken sıkı savaşın!Parlak bir gelecek yaratmak için genç bir canlılıkla, hayaller inşa etmek için yeni bir çağ için çabalayan, model çalışanların ruhuyla sıkı çalışmaya kendini adamıştır.

 

hakkında en son şirket haberleri Henan madeni | Henan model işçisi Guan Jianchun, bir tema konuşması yapmak için weizhuang Caddesi merkez okuluna girdi  2

Şirket, model işçilerin ruhunu öğrenmeyi teşvik etmek, teşvik etmek ve savunmak, model işçilerin marka etkisini genişletmek ve çalışanları şirketin gelişimine güçlüden iyiye katkıda bulunmaya sürekli yönlendirmek için her zaman model işçileri örnek almıştır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin