Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

İyi haberler! Henan Mine tarafından yapılan 160 tonluk metalurjik döküm köprü vinci, uzman A denetimini geçti!

March 11, 2022

hakkında en son şirket haberleri İyi haberler! Henan Mine tarafından yapılan 160 tonluk metalurjik döküm köprü vinci, uzman A denetimini geçti!

Kalite iyileştirme ayı, büyük projeler için gerçek bölüme bakın.28 Şubat - 4 Mart tarihleri ​​arasında, Shanghai Meishan Iron and Steel Co., Ltd., China 20th Metallurgical Group Co., Ltd., Ouyeel Industrial Products Co., Ltd., Shanghai Baosteel Engineering Consulting Co., Ltd.'den oluşmaktadır. , ve Dalian Baoxin Lifting Technology Co., Ltd. Meishan Demir ve Çelik Projesi Bir denetim uzman ekibi, şirketimiz tarafından üretilen Meishan Demir ve Çelik 160 tonluk metalurjik döküm köprü vinç ürünlerinin kabul denetimini gerçekleştirdi.Kalite kontrolü sıkı, ekipman iyi durumda ve sözleşme teknik anlaşmasını ve A denetim anahat standartlarını karşılıyor ve uzmanları başarıyla geçti.Kontrol!


河南省矿山起重机有限公司

Mei Steel proje uzman grubu A inceleme sitesi
Meishan Demir ve Çelik proje ekibinden uzmanlar, vincin kendi kendini denetleme kayıtlarını, malzeme raporlarını ve diğer malzemeleri kontrol etti, araba yapısını, köprü yapısını ve büyük ve küçük arabaların montajını ölçtü ve yüksüz çalıştırma testini tamamladı. koşmak.Gerçek operasyondan sonra ekipman iyi durumda, ürün performansı mükemmel ve çeşitli enerji tüketimi göstergeleri yerel ileri seviyeye ulaştı.Meishan Demir ve Çelik Proje Uzman Grubu, firmamıza kalite kontrol, vinç tasarımı ve üretim teknolojisi ve mükemmel ürün kalitesi konularındaki etkinliğini vermiştir.Kesinlikle.

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

Bu A denetiminde, şirketin ana proje ofisi, A denetimi ile işbirliği yapmak ve ayrıntıları sıkı bir şekilde kontrol etmek için Teknoloji Departmanı, Teknoloji Departmanı, Kalite Güvence Departmanı, Üretim Departmanı ve Üretim Ekibi gibi ilgili personeli organize etti.A-kontrol çalışması tam bir başarıydı.
Bu kez Meishan Iron and Steel, A denetimini başarıyla geçerek "Kalite Geliştirme Ayında" yeni bir üretim patlaması turu başlattı.Tüm madenciler kollarını sıvarlar, güçlerini perçinlerler, yüksek kaliteli geliştirme kavramını sağlam bir şekilde kurarlar ve şirketin ürün kalitesi, hizmet kalitesi, teknik kalitesi, tedarik kalitesi, güvenlik ve sağlık kalitesinin kalite seviyesini yükseltmeye çalışırlar. üretim ve operasyon sürecinin diğer yönleri.Sürekli iyileştirme, şirketin güçlüden rafine edilmiş stratejik dönüşümüne katkıda bulunmak.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin