Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Henan Madenleri Gençlik Ligi Komitesi'ni 2021'de "Henan Eyaleti 4 Mayıs Kızıl Bayrak Gençlik Ligi Komitesi" onursal unvanını kazandığı için tebrik ederiz!

May 13, 2022

hakkında en son şirket haberleri Henan Madenleri Gençlik Ligi Komitesi'ni 2021'de "Henan Eyaleti 4 Mayıs Kızıl Bayrak Gençlik Ligi Komitesi" onursal unvanını kazandığı için tebrik ederiz!

Henan Madenleri Gençlik Ligi Komitesi'ni 2021'de "Henan Eyaleti 4 Mayıs Kızıl Bayrak Gençlik Ligi Komitesi" onursal unvanını kazandığı için tebrik ederiz!

Son zamanlarda, il komitesi Henan Eyaleti, Lig şubeleri ve seçkin gençlik ligi üyeleri, Gençlik Birliği kadrolarının Mayıs Dördüncü Kırmızı Bayrak Ligi Komitesi'nin takdiri hakkında bir bildiri yayınladı, Henan Eyaleti Mayın Vinç Co.

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

Şirketin Parti Komitesi önderliğinde Henan Maden Gençlik Birliği Komitesi birleşerek üyelerini Partinin emirlerini dinlemeye ve Partinin mücadelesini takip etmeye, ağır yükleri üstlenmeye ve şirketin gelişmesinde, salgın önlemede en önde yer almaya yönlendirdi. ve kontrol, sel kontrolü ve afet yardımı, bilimsel ve teknolojik yenilik, barış inşası ve diğer işler, çeşitli pozisyonlarda iyi sonuçlar elde etmek, çalışmalarını geliştirmek, gençlik mücadelelerini enerjik, kendine güvenen Henan Madeni'ne entegre etmek, "Parti, güçlü ülke bana sahip olduğundan emin olun" gençlik yeminini uygulamak için cesur ve kararlı pratik eylem.

河南省矿山起重机有限公司

Henan Maden Gençlik Birliği Komitesi, tüm genç üyeleri bu onuru yaşatmaya, her zaman Partiyi takip etmeye, yeni bir yolculuğa çıkmaya, zamana ayak uydurmaya, Shaohua'ya göre yaşamaya, şirketin ateşli beklentilerini karşılamaya, şirketin 20. yıl dönümünü adamaya çağırıyor. mükemmel gençlik performansı ile bitki kutlaması ve muzaffer bir şekilde yapılacak 20. Parti Kongresine hoş geldiniz!

 

河南省矿山起重机有限公司

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin