Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

Başka bir model kurumsal kıyaslama! Henan madenlerinden bir güzel haber daha

March 11, 2022

hakkında en son şirket haberleri Başka bir model kurumsal kıyaslama! Henan madenlerinden bir güzel haber daha

İyi haberler, kalitenin iyileştirildiği ayda verilir ve yüksek kaliteli hizmet bir ölçüt oluşturur.3 Mart'ta Henan Madencilik, "sıkı kalite kontrol yönetimi, endüstriyel ve ticari denetim ve denetim, tüketici değerlendirme katılımı, sosyal denetim ve kurumsal" "beşi bir arada" çalışma sistemi ile işletmenin sağlıklı gelişimine dayanıyordu. bütünlük taahhüdü", üretimden ürünlere kadar hizmetin genel kalitesi iyileştirildi ve ortaklaşa Changyuan Şehri Pazar Denetleme ve Yönetim Bürosu, Changyuan tarafından "Changyuan Şehri'nin Dinlenme Garantili Tüketim Yaratma Gösteri Teşebbüsü" onursal unvanına layık görüldü. Şehir Tüketici ve Bireysel ve Özel Ekonomi Merkezi.

河南省矿山起重机有限公司

▲ Ödül töreni

河南省矿山起重机有限公司

Henan Madencilik, tüketicilerin hak ve menfaatlerinin korunmasına ve garantili tüketimin yaratılmasına her zaman büyük önem vermiştir.İşletmenin hızlı ve kaliteli gelişimini sürdürürken, garantili tüketim yaratmanın teşvikini güçlendirdi, hizmet kalitesini ve verimliliğini etkin bir şekilde iyileştirdi ve tüketiciler için güvenli ve güvenli bir ortam yarattı.Tüketim ortamının oluşturulmasında ve tüketimin güvence altına alınmasında iyi sonuçlar alınmıştır.

河南省矿山起重机有限公司

▲Sempozyum değişimi
Henan Madencilik her zaman "kalite + hizmet" stratejik politikasına bağlı kalacak, müşteri odaklı "özelleştirilmiş, esnek" akıllı üretim modeli uygulayacak, talebi üretimle birleştirecek ve "hizmet odaklı" üretim ekipmanı ve üretim planlaması gerçekleştirecek "Özelleştirilmiş, "esnek" üretim organizasyonu, "yeşil" üretim operasyonu ve "akıllı" üretim komutu, kurumsal geliştirme verimliliğinin dönüşümünü ve yükseltilmesini teşvik eder.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin