Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Peter

Telefon numarası : +86 15736957286

Naber : +8615736957286

Free call

"Yetenekli" biri! | Henan Madeni Kalite Ayı Yarışması Serisi

May 13, 2022

hakkında en son şirket haberleri "Yetenekli" biri! | Henan Madeni Kalite Ayı Yarışması Serisi

"Yetenekli" biri!|Henan Madeni Kalite Ayı Yarışması Serisi

Şirketin kaliteli ay faaliyetleri gelgiti ısıtmaya devam ediyor
Tüm maden çalışanları, güçlü ve kaliteli yapmak için mücadele etmeye devam ediyor.
Kalite ayı yemini, kalite denetimi, bir dizi eğitimden boyacılar ve tornacılar beceri yarışmasına kadar
Kalite Ayı etkinlikleri bariz sonuçlar elde etti!

Şu anda şirket, birbiri ardına kaynakçılar, cilalayıcılar ve alt kesiciler için beceri yarışmaları düzenlemektedir.Her üretim atölyesi teknik uzmanları, güçlü beceriler, gelişmeyi teşvik eder, "teknoloji" dört koltuğu şaşırttı, şaşırtıcı zaferin "kalitesi", bir dizi kalite iyileştirme "kombin yumruk".

01

kaynakçı yarışması

Üretim salonunda ark ışığı yanıp söndü, yetenekli kaynakçılar ustalaştı ve kısa bir süre içinde her kaynak dolu ve güzel oldu ve kaynağın kalitesi çıplak gözle görüldü.Değerlendirme ekibi, kaynakçıları beceri düzeyleri ve profesyonellikleri nedeniyle övdü.

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

02

öğütücü yarışması

Taşlama makinesi "tamamen silahlı", taşlama çarkı dönüyor, kıvılcımlar uçuşuyor, çapaklar anında kayboluyor ve bitmiş ürünün yüzeyi pürüzsüz ve sıkı kalite kontrollerine dayanıyor.

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

03

alt kesme yarışması

İmalat sürecindeki ilk düğüm olarak, alt kesiciler, çizimleri okumaktan, alttan kesmeyi hizalamaya, yarı-ölçmeye, çeşitli gelişmiş kesme ekipmanlarının vasıflı çalışmasına, proses kalite sürecinin sağlanmasına kadar alttan kesme için diğer üretim atölyeleri için parça hazırlama yükünü taşırlar. ve ürün kalitesini garanti eder.

河南省矿山起重机有限公司

河南省矿山起重机有限公司

1 Nisan'dan bu yana, tüm maden personelinin "güçlüden iyiye dönüşüm, önce kalite, tüm personel harekete geçiyor ve şirketin 20. yıl dönümüne adadığı" temasına odaklanan şirketin Kalite Ayı serisi faaliyetleri tüm hızıyla devam ediyor. "Tüm personel kalite yönetimine katılmak ve ürün ve hizmetlerin kalitesini iyileştirmek" hedefine dayanarak, tam personel, tam süreç ve çok yönlü kalite iyileştirme elde etmek için çeşitli tematik faaliyetlerle, "Kalite Ayını tamamen teşvik eder". "Etkili sonuçlara ulaşmak için faaliyetler ve şirketin güçlüden iyiye dönüşümü ve yükseltilmesi için güçlü bir ivme kazandırmak!

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin