Henan Mine Crane Co.,Ltd.

Kalite Markayı Biçimlendirir, Dürüstlük Geleceği Dalgalandırır.

Free call Video chat
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya
Markalar: Kuangyuan
No. Çalışanları: 3100~4000
Yıllık satış: 870000000-1000000000
Yıl kurulan: 2002
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Merhaba, öncelikle firmamızı şu şekilde tanıtalım:

 

Henan Maden Vinç Grubu olarak biz 4.500 çalışan, denizaşırı pazar için deneyimli ve profesyonel bir ekip içerir.1.620.000 metrekarelik bir alanı kaplıyoruz, sermayesini tutuyoruzCNY1.18 Milyar, Sahip olmak 430 şube dünya çapında ve hizmet veren 6.000 Orta-üst düzey müşteriler.

 Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 1

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 3

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 4

bizde daha fazlası var 200 orta ve üst düzey mühendis Vinçlerimizin tasarımına ve imalatına odaklanan, size 110'dan fazla tipte her türlü vinç tedarik edebiliriz.Yüksek verimli üretim ile en kaliteli vinci üretmek için çok sayıda yatırım yaptık.yüksek teknik ekipmanlar (500'den fazla robot seti içerir)Frezeleme, kazma, taşlama, çekme, delme, haddeleme, delme, delme, kesme, bükme, kaynaklama, test etme ve ısıl işlem gibi tüm işlemleri bağımsız olarak gerçekleştirebilir.Bu arada, fabrikamız CE, EAC, SGS ve OHSAS & ISO9001:2000, ISO14001:1996 ve ISO9001:2001, mükemmel kalite kontrol sistemine sahiptir.

 

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 5

2020 yılında 1 adet sattık.00.000 set vinç ve vinç, satış cirosu değerli5,675 milyar CNY.gol attık1 numara vinçte satış sürekli 16 yıl için miktar Çin yerel pazarında.Havacılık, otomobil ve nakliye, çelik eritme, petrokimya, elektronik bilgi, elektrik gücü, su koruma, demiryolu ve askeri sanayi gibi 50'den fazla kilit sektörde olağanüstü başarılar elde ettik.Gelişmiş akıllı depolama vinci, hassas konumlandırma vinci, otomatik konteyner portal vinci, nükleer sınıf özel vinç, temiz patlamaya dayanıklı otomatik vinç, çok dayanak esnek vinç, simüle edilmiş deniz kurtarma vinci ve diğer üst düzey ürünler Baosteel, Çin Demiryolu, MCC, CNNC(China National Nuclear Corporation), CASC(China Aerospace Science and Technology Corporation) ve diğer büyük işletmeler;ayrıca Vietnam Yishan Demir ve Çelik Grubu, Pakistan Abass Çelik Grubu, Kenya Demiryolu portal vinç projeleri (Mombasa'dan Nairobi'ye), Pakistan metro inşaatı köprü vinçleri projesi vb. 120'den fazla ülke.

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 6

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 7

Hükümetimiz Grubumuzu organize etti ve düzenledi birçok kez Uluslararası Vinç Fuarı Çin'de yüksek iyi etkimiz nedeniyle, bu arada, yüksek tekniğimiz ve gazetemiz nedeniyle vincimiz uydu fırlatmada kullanıldı, yerel TV, CCTV röportaj yaptı ve bizi rapor etti hem de birçok kez.

 

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 8

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 9

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 10

 

Kalite Markayı Biçimlendirir, Dürüstlük parlak bir geleceği dalgalandırır.Dürüstlük ve yüksek kalite ile dünyayı kazanmaya çalışıyoruz, içtenlikle dünyadaki tüm arkadaşlarla işbirliği yapmayı ve birlikte parlaklık yaratmayı umuyoruz.

 

Şirket Konumu: Şirket, Çin pazarında en yüksek satış hacmi ve pazar payı ile Çin'deki en büyük endüstriyel vinç üreticisidir.

 

Geçmiş
Henan Maden Grubu 2002 yılında kurulmuş, özellikle üretim ve satış yapan "Kuangyuan" marka Elektrikli Vinç / Gezer Vinç / Portal Vinç / Kepçe Kepçe Vinç / Döküm Vinç / Patlamaya dayanıklı Vinç / Avrupa Tipi Vinç ve Elektrikli Vinç / Ray Monte Konteyner Portal Vinç / Pergel Vinç / Elektrikli Vinç ve ilgili yedek parçalar vb. 0,13 milyar RMB toplam varlık, 3100 çalışan ve 0,68 milyon metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Henan Madeni'nin Kuş Görünümü

                                                           

Ofis binası

Satış Salonu

Hizmet
1. biz üreticisi ve biz kendi mühendis grubu. Onlar sizin ihtiyacına göre özelleştirilmiş tasarım çalışabilir .

2. biz zamanında teslimat garanti edemez.

3. bir yıl içinde herhangi bir kalite problemleri Ücretsiz bakım ve onarım.

Ekibimiz

                                

180'den fazla orta ve üst düzey teknik personel, tüm ürünlerin tasarım ve üretim rehberliğinden sorumludur.

Teknik Bölüm

Finans borç

Cases

BAZI MÜŞTERİ ZİYARETİ VAKALARI

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 0Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 1Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 2

BAZI DURUMLAR

Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 3Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 4Çin Henan Mine Crane Co.,Ltd. şirket Profili 5

先进设备

Gelişmiş ekipman

 

Şirket, akıllı bir ekipman yönetim platformu kurdu ve 310 taşıma ve kaynak robotu (set) kurdu.Hepsi tamamlandıktan sonra 500'den fazla sete (set) ulaşılması planlanıyor ve ekipman ağ oluşturma oranı %95'e ulaşacak.32 adet kaynak hattı devreye alınmış olup, 50 adet kaynak hattının kurulması planlanmaktadır.Tüm ürün hattının otomasyon oranı %85'e ulaştı.

 

Tam otomatik çift kirişli uzun kiriş iç dikiş robotu kaynak iş istasyonu

 

Bu iş istasyonu, esas olarak, çift kirişli ana kirişin iç dikişinin otomatik kaynağını gerçekleştirmek için kullanılır.Manüel besleme temelde merkezlendikten sonra, iş parçası L kollu hidrolik torna makinesi aracılığıyla ±90° döndürülür ve robot otomatik olarak yerini bulur ve kaynak yapar.Kaynak dikişi kalitesi büyük ölçüde iyileştirildi ve özellikle iç kaynak dikişlerinin kaynağında vinç yapısal parçalarının kaynak verimliliği iyileştirildi.Ayrıca, Henan madenlerinin çalışanlara özen göstermesi ve kalite ve verimliliği artırması için başka bir önlemdir.

 

Bu iş istasyonu, esas olarak, çift kirişli ana kirişin iç dikişinin otomatik kaynağını gerçekleştirmek için kullanılır.Manüel besleme temelde merkezlendikten sonra, iş parçası L kollu hidrolik torna makinesi aracılığıyla ±90° döndürülür ve robot otomatik olarak yerini bulur ve kaynak yapar.Kaynak dikişi kalitesi büyük ölçüde iyileştirildi ve özellikle iç kaynak dikişlerinin kaynağında vinç yapısal parçalarının kaynak verimliliği iyileştirildi.Ayrıca, Henan madenlerinin çalışanlara özen göstermesi ve kalite ile verimliliği artırması için başka bir önlemdir.

 

Tek kirişli uzun kiriş iç dikiş robotu kaynak iş istasyonu

 

Şirket, Pekin Kaldırma ve Taşıma Makineleri Tasarım ve Araştırma Enstitüsü ile işbirliği yaptı ve "tek kirişli vinç esnek üretim hattını" tamamlamak için Alman vinç uzmanlarını işe aldı, böylece vinç ana kirişi üretim hattının her saat bitmiş ürünler üretmesini sağlayarak üretim süresini azalttı. %40 ve müşteri teslimat döngülerini %50 kısaltmak.2016'dan beri, şirketin tek kirişli standart ürünlerinin çeşitli kaynak dikişlerini tamamlayabilen robot kaynak montaj hattı kademeli olarak tanıtıldı.

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin